Superonline Digiturk Kuruluma Gelmiyor!

Naz D. |

Digiturk ile anlaşmalı kampanyalarına başvurdum. 12 Ocak'tan beri dönüş yapılmıyor. 15 gündür internet kurulumu bekliyorum, bu süre içerisinde 10 kere müşteri temsilcileriyle görüştüm. Size dönüş yapılacak demekten başka bildikleri bir şey yok. En son aradığımda, sistemde internet kullanıyor olarak görünüyorsunuz dediler. Yani kurulum yapmadan bana fatura ödetiyorlar. Bu kadar kötü çalışan müşteriyle dalga geçen kafasına göre ilerleyen bir şirket maalesef. Şimdi inceleyip dönüş yapalım dediler 24 saat geçti hala bir dönüş yapılmadı. Keyiflerini bekliyoruz.

Etiketler :

Kampanyadan Faydalanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Şubat
  08:42

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 31.01.2016 13:47’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Naz D.
  29 Ocak
  15:12

  Superonline ı tekrar aradım ve hala dönüş yapacağız size diyorlar. Hiçbir şekilde dönüş alamıyorum. Her gün aramama rağmen muhatap bulamıyorum

 • Naz D.
  27 Ocak
  17:43

  12 Ocak 2016 tarihinden beri kuruluma gelmeyen 1000 kez aramama rağmen dönüş yapacağız ilgileniyoruz yönlendiriyoruz diye cümlelerle müşteriyi oyalayan Superonline'ın hala tarafıma dönüş yapmadığını,24 Ocak 2016 tarihinde yazmış olduğum şikayetin üzerine arayıp yine geçiştirilen cümlelerle müşteriyi oyalayan, işe ihtiyacı olmayan bu şirketten ne kadar kadar şikayetçi olursanız olun sizi sallamıyorlar.

 • 25 Ocak
  09:40

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE