Superonline Devir/Nakil İşlemleri.

Çağan Ö. |

17 Ağustos 2015 tarihinde aboneliğimi İzmir Bayraklı'daki evimden Çeşme Ilıcadaki iş yerime nakil ettirmek için başvurdum. Bugüne kadar hala bağlantım gerçekleşmedi. Bu süreçte defalarca müşteri hizmetlerini aradım. Hiçbir şekilde sorunum çözülmedi. İş yerimde internetim olmadığı için sürekli telefonumdan bağlanmak zorunda kaldım faturalarımı da daha yüksek ödedim. Superonline'nın kendi şikayet bölümünden de şikayetim belirttim. 10 gün içinde dönüş yapılacağını belirttiler fakat dönüş olmadı. Telefonumu çaldırıp kapattılar, size ulaşamadık diye mail attılar arkasından. Superonline beni ciddi şekilde mağdur etti kendilerinden şikayetçiyim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Şubat
  09:04

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 03.02.2016 09:02’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Çağan Ö.
  20 Ocak
  16:15

  17 Ağustos 2015 tarihinde aboneliğimi İzmir Bayraklı'daki evimden Çeşme Ilıcadaki iş yerime nakil ettirmek için başvurdum. Bugüne kadar hala bağlantım gerçekleşmedi. Bu süreçte defalarca müşteri hizmetlerini aradım. Hiçbir şekilde sorunum çözülmedi. İş yerimde internetim olmadığı için sürekli telefonumdan bağlanmak zorunda kalıdım faturalarımı da daha yüksek ödedim. Superonline'nın kendi şikayet bölümünden de şikayetim belirttim. 10 gün içinde dönüş yapılacağını belirttiler fakat dönüş olmadı. Telefonumu çaldırıp kapattılar, size ulaşamadık diye mail attılar arkasından. Superonline beni ciddi şekilde mağdur etti kendilerinden şikayetçiyim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

 • 19 Ocak
  09:11

  Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE