21 Ekim 2016

Superonline Devir İşlemi, İşlemin En Başından Beridir Bozuk!

Tek müşteri numarası altında 2 adet hizmetim bulunmakta. Bunlardan birini annem kullanıyordu ve bunu annemin üzerine devretmem gerektiğinden firmanın sitesinden işlemin gerekliliklerini okuduktan sonra bir de müşteri hizmetlerini arayarak detaylarını teyit ettim.

Daha sonra müşteri hizmetlerinin anlattığı şekilde maili attım ve beklemeye koyuldum. 1 hafta cevap atmayınca aynı e-maili tekrar ilettim. Ertesi gün bir şeyleri eksik gönderdiğimi ima eden nasıl yapılması gerektiğini anlatan otomatik bir cevap geldi. Müşteri hizmetlerini tekrar aradım sebebini öğrenmek için. Bu sefer önceki sefer söylenenin tersini anlattı müşteri hizmetleri.

Sonra son anlatılan şekilde e-mail attım. Yine cevap gelmedi. Problem olabileceğini bildiğimden tekrar aradım ve ulaşmadı dendi. Sonrasında 4 kere daha gönderdim. Ulaşmadığını gösteren hiçbir e-mail server hata mesajı gelmedi. Söylediklerini düşünüyorum.

İlkan 44 Okunma

Cevaplar

  • İlkan 24 Ekim 2016

    Bahsettiğiniz numaradan sadece e-fatura ile ilgili telesekreter mesajı dinlettiğiniz bir arama oldu. Bu konuyla alakalı arama olmadı. İstediğiniz zaman arayabilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi21 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz

  • Superonline Temsilcisi21 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön