Superonline Dahil Etmedikleri Kampanyanın İptal Ücretini İstiyorlar!

Sercan B. |

Superonline başka bir operatörden hem telefon hattımı hem de ADSL hattımın taşınmasını talep ettim. 2 ay sonra anladım ki sadece ADSL hattımı taşımışlar. İki kurumada ayrı ayrı 2 ay fatura ödedim. Şimdi Superonline interneti kapatmak için başvurdum benden kampanya iptal ücreti istiyorlar ama ben bir kampanyada değildim dememe rağmen dinlemiyorlar.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sercan B.
  12 Mart
  18:09

  Evet Superonline donüş yaptı evraklarımı istiyorum veremeyiz diyorlar. Dahil etmedikleri kampanyanın iptal parasını istemeye devam ediyorlar.

 • 07 Mart
  15:11

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 07.03.2016 15:05’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 05 Mart
  16:21

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE