Superonline D-Smart Hediyesi Verdi Güya!

Melek D. |

Superonline'a abone oldum. O zaman 1 yıl D-Smart hediye kampanyası vardı. Kurulum için geldiler fakat evdeki uydu sisteminde sorun olduğu için kurulum olmadan gitmişler. Hiç kullanmadım decoderin paketini bile açmadım. 1 yıl sona erdiğinde 15 TL'de fatura geldi. Ödedim ve iptal dilekçesi verdim. İptal işlemi 2 ay sonra yapılmış ve kullanmadığım telefona mesaj atmışlar bunu da dün bana gelen 294,87 TL'lik faturayı görünce müşteri hizmetleriyle konuşunca öğrendim ve Superonline bana yardım eder diye düşünerek aradım fakat hiçbir şekilde yardımcı olmadılar yani sadece abone yapana kadar her şey. Şimdi alternatif bir kurum bakıyorum. Aboneliğimi iptal edeceğim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Nisan
  16:16

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış,müşterimiz ile 10.04.2015 16:15:13 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize Turkcell Superonline Kampanya koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"

 • 10 Nisan
  15:15

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE