03 Ocak 2015

Superonline Çözüm Üretmiyor.

Digiturk kampanyası çerçevesinde başvurduğum internet sağlayıcısına başvurur iken yalın ADSL olarak başvurdum. Ancak başvurduğum zamanda telefon hattım henüz iptal olmamıştı. Ve her nasıl olduysa aboneliğim normal ADSL olarak açılmış. Türk Telekom sinyali kestiği için internet hizmeti alamamaktayım. Başvuru esnasından 10 ay geçtiği için hatayı onlara yükleyemiyorum, ancak durumun düzeltilmesi ile akalı çözüm yolları aradım. Kendilerine yalın ADSL'e geçebileceğimi fark ücretini ödemeyi kabul ettiğimi beyan ettim. Fakat müşteri hizmetindeki arkadaş farklı şehirde ikamet ettiğim için sözleşme ile alakalı tarafıma ulaşılamayacağını ve bunun mümkün olmadığını iletti. Bakalım netice ne olacak.

Mehmet 114 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi18 Ocak 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

  • Mehmet 11 Ocak 2015

    halen çözüm sağlanmadı..

  • Superonline Temsilcisi03 Ocak 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön