19 Şubat 2015

Superonline Çözüm Sunun Artık!

Her aradığımda maksimum 7 iş günü içerisinde naklinizi gerçekleştireceğiz deyip iki ay oyalandıktan sonra kullanmadığım internetin ödemeyeceğimi söyleyip 120 lira fatura çıkardınız itiraz sonucunda. 98 liraya tekrar itirazımda ise 51 liraya düşürdünüz bütün bu dediklerim ses kayıtlarınızda var bakabilirsiniz kullanmadığımı ödemeyeceksem niye böyle faturalama yaptınız? İtiraz etmesem paşa paşa ödeyecektim yani bu haksız kazanç sağlamak Superonline gibi bir şirkete yakışmıyor dediğiniz çözüm sunun maksimum 7 iş günü içerisinde çözüme kavuşması gereken iki ay oyalanmaya maruz bırakıldım haksız kazanç elde etmekten kaçının.

İhsan 182 Okunma

Cevaplar

  • İhsan 20 Şubat 2015

    İki ay bekletip sırf daha fazla para almak için kabarık fatura çıkartan Superonline firması fatura itirazım sonuçlanmadan 20 TL açma kapama bedeli yansıtılmıştır fatura itirazı sonuçlanmadan böyle bir şeyin yapılması etik midir 1 MB bile kullanmadığım internet için 51 TL fatura çıkarmak hangi vicdana sığar her aradığımda sizi anlıyoruz ama elimizden gelen bir şey yok deyip beni oyalayan Superonline ye yazıklar olsun ben bu parayı ödeyeceğim siz bu parayı aldığınızda güzelce harcaya bilirsiniz ama bir öğrenciden haksız yere aldığınız bu para için sizi Allah a havale ediyorum bu dünyada elimden bir şey gelmese de ahirette takipçiniz olacağım şimdi ipler sizin elinizde istediğin oynatın beni

  • Superonline Temsilcisi19 Şubat 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış,müşterimiz ile 19.02.2015 11:27:15 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize Turkcell Superonline yararlanmış olduğu kampanyanın ücreti hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

  • Superonline Temsilcisi19 Şubat 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön