Superonline Çözülemeyen İnternet Kurulumu Sorunu...

Fırat Burak A. |

515******** müşteri numarası altında 2 adet aboneliğim bulunuyor. Üçüncü abonelik için başvuru yaptım. Kuruluma gelen ekip ankastrede yeri tespit edemediği için T************a arıca kaydı açtığını bildirdi ve gitti. İki gün sonra arandım ve sıkıntının benim hatlarımda olduğu bilgisi verildi. Ama sıkıntı Superonline'ın ankastrede benim noktamı bulamaması olduğunu anlatınca yeniden arıca kaydı oluşturuldu. Aradan altı gün geçmesine rağmen herhangi bir dönüş yapılmadı. Bugün aradığımda ise sorun çözmekten uzak bir yaklaşım ile bekleyin ararlar ne zaman arayacağımız da belli olmaz gibi ciddiyetten uzak bir yaklaşım gösterildi. İki hafta önce başvuru yapmama rağmen bir adım yol katedilemedi ve ne zamanda edileceği belli değil. Bu vurdum duymaz tavır devam eder ise bu başvurumu iptal etmek ile beraber diğer aboneliklerimi de taahhüt sürem dolunca direk olarak iptal edeceğim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  09:17

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 04.05.2016 16:46'te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 20 Nisan
  13:42

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE