13 Ekim 2016

Superonline Çözülemeyen Bağlantı Sorunu ve Devam Eden Fatura...

İzmir fiber internet bağlantım 11 Ekim sabah 02.00 civarında gitmiştir. Beyaz kutu bütün ışıkları yeşildir, ama modem ip alamıyor ve internet yok. İlk aramamda kayıt açıldı, 24 saat çözüm süreci taahhüdü gibi sözler verildi tabi ki çözülmedi, birkaç maille uğraşıyoruz denildi. Sorunu 5 kere arayıp rapor etmeme rağmen (evet müşteri hizmetlerini uzunca bekleyerek) alt yapı kaynaklı bir sorun olduğu ne zaman düzeltileceğinin bilgisinde olmadıkları söylenildi. Ancak alt yapı kaynaklı dediği bu sorun koca binada sadece benim evimde var, alt kat komşum ve diğer komşuların fiber optiği çalışıyor. İlgisizliği ve düzeltemeyeceklerini anladığımda iptal isteğimi sistemde sorun olduğu için yapamadıklarını, daha sonra aramamı isteyerek oyaladılar. Diğer şikayetlere baktığınızda cevapları bile kopyala yapıştır, ilgi ve çözüme yönelik bir hareket yok. Hatta buyurun kopyalayacağı metnin resmi "ektedir".

Erdem 49 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi14 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi13 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön