Superonline Çözülemeyen Bağlantı Sorunu!

Alper Ö. |

12 Ocak tarihinde gerçekleşen nakil işlemi sonrasında meydana gelen bağlantı arızası sonrası Superonline firmasının tüm iletişim kanallarından sorunu iletmeme rağmen sadece 'not almak'la yetinen müşteri hizmetlerinin tavrı ve ilgisizliği nedeniyle halen evimde parasını ödediğim internet hizmetini kullanamıyorum. Defalarca açılan talep numaralarından sonuncusu: 3789****

İlgili firmadan şikayetimi iletir, sorunun çözümünü talep ederim.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Şubat
  13:23

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 26.01.2016 19:39’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Alper Ö.
  25 Ocak
  17:40

  25 Ocak tarihinde eve gelen bayi 'Jade İletişim' yetkilisi, kendilerinin ADSL bayisi olduğunu fiber ile ilgilenmediklerini, bir hata olduğunu, yeniden arıza kaydı açtırıp bütün süreçleri baştan başlatmam gerektiğini belirtti. 'Sizi biraz daha yoracağız anlayacağınız' demekten de geri kalmadı. Böyle sorumsuzluk görmedim. Sorun devam ediyor ve ilgili muhatap bulamıyorum.

 • Alper Ö.
  22 Ocak
  19:36

  İlgili firmanın 'iletişime geçmekten' anladığı arayıp, yine yeniden inceleme talebi açıp, not almaktan ibaret. Ve tabi bir de 'ilgili bayimiz sizinle iletişime geçecek' durumu var. Eve servis göndermek bu kadar zor olmamalı.

 • 22 Ocak
  16:13

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE