Superonline Cihazı Bağladılar İnternet Aktif Etmediler!

Kadir F. |

Gaziantep/Yeditepe de ikamet ettiğim binada giriş katındaki internet port girişleri dolu olduğundan, cihazı bağlamalarına rağmen bir haftadır aktifleşme işlemini gerçekleştirecek ekip gelmiyor. Sorunu en kısa sürede halletmelerini eğer halledemiyorlar ise cihazlarını da söküp gitmelerini talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir F.
  02 Temmuz
  17:06

  Konu hakkında bilgilendirme yapılmıș lakin elde var '' 0 '' mış... Tekrar soruyorum bayramın ertesine mi kalacak şimdi zaten 1 haftadır beklediğim hizmet. Ben müşteri hizmetleriyle de zaten bunu konuşurdum. Paranla rezil olmanın tam karşılığı Superonline. Başka birşey demiyorum. Umarım yetkili biri görür yardımcı olur da ben de buradan iyi bir şey paylaşabilirim

 • 02 Temmuz
  16:01

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 02.07.2016 15:55’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Kadir F.
  02 Temmuz
  10:42

  Biraz önce aradım ve pișgin pișgin 2, 3 güne ekipleri yönlendireceklerini söylediler. Yarın pazar devamı bayram kafa buluyorlar bizimle. Harika hizmet anlayıșınız varmıș, iyi bir reklam olacak kurumunuz adına (!)

 • 02 Temmuz
  09:44

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE