Superonline Ceza-i Ücretin Ödenmesi!

Neslihan Ş. |

Turkcell Superonline satış ekibinin sözlü olarak yanlış bilgilendirmesi ve sözleşmelerinde net bir şekilde yer almayan bilgiler sebebiyle diğer firma aboneliğimi iptal ettirmek için abonmanlık iptal ücretini ödedim. Taşınma durumum olduğunu belirtmeme rağmen bana fiber dışında hizmet veremeyeceklerini belirtmediler. Sözleşmede de fiber dışındaki hizmetlere geçişte (adsl) ceza ücretini geri ödememe gibi net bir ifade yer almıyor.

Kaldı ki satış yaparken de ceza ücretinin her durumda ödeneceğini söylüyorlar. Fakat sonradan öğrendimki bu ücreti de ödemiyorlar adsle geçmeniz durumunda. Kısacası satışı yapana kadar her türlü yanlış bilgiyi veriyorlar ve sözlü olduğu için de işlem yapmayız diyorlar.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Neslihan Ş.
  05 Ocak
  17:14

  durumla ilgili herhangi bir gelişme olmamıştır sorun devam etmektedir

 • 02 Ocak
  21:55

  Konu ile ilgili olarak müşterimize 01.01.2014 17:38:26 tarihinde ulaşılamamış olup kendisine e-posta üzerinden bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE