Superonline Ceza Faturası Kabul Edilmiyor!

Özgür A. |

Vodafone'dan aboneliğimi iptal ettirerek Superonline'a geçtim. Vodafone'dan gelecek ceza faturasını ödeyeceklerini söylemişlerdi. Vodafone'dan ceza geldi, ödedim. Faturasını Turkcell'e gönderdiğimde bunun e fatura olduğu için kabul edilemeyeceğini, matbu faturanın önlü arkalı taramasını istediklerini belirtiyorlar. Vodafone'dan faturalarımı e-fatura olarak aldığımdan matbu fatura temin edemiyorum. Sorunun akılcı ve yapıcı bir yolla çözüme kavuşturulmasını rica ediyorum. Turkcell müşteri hizmetleri takip numarası: 36217814

Etiketler :

Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgür A.
  07 Aralık
  13:04

  Sorun devam ediyor.

 • Özgür A.
  04 Aralık
  13:05

  Turkcell aynı basma kalıp cevabı vermeyi sürdürüyor. Tekrar söylüyorum ben faturalarımı e-fatura olarak alıyorum. Önü arkası yok bu faturanın.

  "Diğer internet servis sağlayıcıdan kampanya cayma bedellerini gösteren faturanızı iki nüsha (ön ve arka sayfa) halinde göndermenizi önemle rica ederiz. "

 • Özgür A.
  02 Aralık
  17:15

  İlgili sorun hakkında görüştük ancak çözüme ulaşamadık. Turkcell benden e-faturanın "arkasını" taramamı bekliyor:)

 • 02 Aralık
  17:15

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 02.12.2015 17:14:39 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize Turkcell Superonline Kampanya koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 02 Aralık
  10:41

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE