20 Ocak 2014

Superonline Cayma Bedelinin Ödenmemesi

24.04.2012 tarihli Doping İnternet ve Telefon kullanıcısıydım. Sözleşmemin bitiş tarihine 4 ay kala Superonline'dan internet ve telefon ile değiştirmem maksadıyla ziyaret yapılmıştır, ben ise halihazırda sözleşmemin 4 ay sonra biteceğini beyan ettim. Y.mah bayisi'nın ısrarları neticesinde bağlı bulunduğum Doping firmasının Taahhüt Sonlandırma Bedelini, Superonline firmasının karşılayacağını beyan etmeleri üzerine Superonline geçtim.

Fakat cayma bedeli tarafınızdan ödenmemiştir. Ödenmemesi gerekçesi ise tarife değişikliği yapmammış. Benim tarife değişikliği yapmam sadece beni ilgilendirir. Ben Superonline geçmiş miyim siz ona bakın.

Cengiz 145 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz 27 Ocak 2014

    süperonline tarafından arandım bana cayma bedeli kadar fatura göndermeyeceklerini taahhüt ettiler.bakalım süreç neyi gösterecek.

  • Superonline Temsilcisi22 Ocak 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön