Superonline Cayma Bedelimi Ödemedi!

Gökhan Kadir Ö. |

T****abonesi iken telefonla aranıp avantajlı tarifeden bahsedilip Superonline'a geçmem halinde kullandığım sağlayıcıdan cayma bedelinin taraflarınca ödeneceği benim hiçbir şekilde ücret ödemeden bu işlemin gerçekleşeceği söylendi ve tarafıma verilen bilgiler sonucunda Superonline'a geçmeyi onayladım. Geçmez olaydım ağrımayan başımı ağrıttım. T***'ten tarafıma gelen uyarı borç bildirgesini incelediğimde cayma bedelinin ödenmediğini gördüm ve hemen Superonline internet üzerinden şikayet kaydı açarak kendilerini cayma bedelini ödemediklerini bu ücretin ödenmesini belgeleriyle bilgilendirdim, cep telefonuma ertesi gün talebin tamamlandığı bilgisi gelmesine rağmen tarafıma T*****ten icra kağıdı geldi.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Kadir Ö.
  13 Şubat
  19:14

  TTNET aboneliğimden Superonline geçiş cayma bedeli karşı tarafa ödememe rağmen Superonline'dan tarafıma ödenmedi, bu ücretin söylenen gibi faturalarımdan düşülerek ödenmesi istiyorum.

 • 09 Ocak
  13:30

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE