Superonline Cayma Bedelim Ödenmemiş!

Huseyin Y. |

Geçen yıl Superonline kampanyası ile TTNET kullanıcısı olarak Superonline'a geçtim. Kampanya dahilinde bütün TTNET borçlarını kapatacaklarını söylediler. Aradan 14 ay geçti ve TTNET'ten abonelik kapatılması sonucu 177 TL cayma bedeli çıkmış ve bu faizi, mahkemesi derken 461 TL olarak evime haciz geldi.

Superonline'ı aradım. Verdikleri cevap şu: siz cayma bedelini ödeyecektiniz bize getirecektiniz biz ödeyecektik. Personelimiz size eksik bilgi vermiş. Bununla ilgili tarafıma hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Aboneliğimi onlar sonlandırdığı için benim cayma bedeli ve herhangi bir şeyden haberim olmadı ve şu an 461 TL ceza ödeme durumundayım. Hiçbir şekilde benimle muhatap olmuyorlar.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Huseyin Y.
  31 Temmuz
  00:54

  klasik herkeze verilen cevap müşteriye telefonla bilgi verilecektir. zaten firmanın cevapları hep bu tamemen sallama politikası. telefonla arayıpta bi sonuca ulaşmış bi şikayet yok.

 • 30 Temmuz
  10:42

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE