Superonline Cayma Bedeli Konusunda Sözünde Durmadı!

Aydin B. |

Sitemde bir kampanya başladığını belirterek kapıma geldiler. Ben Ttnete yeni abone olduğumu ilettim. Kendileri ilkin cayma bedelinin yarısını karşılarız dediler kabul etmeyince cayma bedelinin tamamı karşılanacak siz geçiş yapın dediler. Sonra bir kaç defa telefonda konuşarak cayma bedelinin ne kadar olabileceği ile ilgili konuştuk. Karşıdaki beyefendi ttnet müşteri numaramızı alarak bize bunu sorduğunu ve 150 civarında bir şey çıkacağını ve bunu fakslamamız durumunda tutarı kadar fatura ödenmeyeceğini belirtti.

Şimdi ise gelen fatura 235 tl cayma bedeli. Müşteri hizmetleri cayma bedelini karşılayamayacaklarını belirtiyor. Bu noktada yapılan tüm telefonların dinlenmesini ve dava açmayı düşünüyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aydin B.
  19 Şubat
  12:21

  Yine genel merkez topu bayiye,bayide evime gelen şahsa attı.E şahıs sonra işten ayrılmış bir şey yapamazlarmış.Sadece komik oluyorsunuz.

 • 18 Şubat
  11:57

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE