Superonline Cayma Bedeli İptal Edilecek Dediler Ama Etmediler.

Arif Yaşar A. |

3-4 yıllık Superonline kullanıcısıyım. 24 aylık taahhüt verdim. Ama yaklaşık 6-7 ay sonra Şubat ayı başında sabit telefonumu iptal ettirip yalın internete geçmek istediğimi belirttim. Cayma bedeli yansıyacağını belirtiler kabul ettim. Fakat müşteri hzmetlerinden adını bildiğimiz ama sicil numarasını bilmediğim birisi tarafından Superonline'da devam edeceğim için cayma bedelini iptal ettireceğini söyledi. 2-3 ay sonra fatura geldi. Suçlu biz olduk defalarca aramama rağmen bir türlü ses kaydımızı açıp sözde kaydımızı değerlendirmediler. Başka yerden internet bağlattım. Hala daha sonuçlanmadı. Bu arada en az 8-10 kişiyi Superonline alıştırdım. Ama yinede yaranamadık.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Eylül
  16:15

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 27.09.2016 16:15’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 26 Eylül
  14:23

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE