Superonline Cayma Bedeli Hakkında Yanılttı!

Ali F. |

Superonline'a T***'ten geçtim. T**'e belli bir miktar cayma bedeli ödemek zorunda kaldım. Bunu karşılayacaklarını söylediler. 2 aydır 35 TL gelmesi gereken faturam 78 TL olarak geliyor. Müşteri temsilcisinden aldığım bilgi ödediğiniz cayma bedeli makbuzunu hizmet@superonline.net'e gönderin yardımcı olurlar denmişti. Ama hiç yardımcı olmuyorlar. Sorunumun biran önce çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  15:48

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile11.01.2016 15:20'te görüşülerek ücret ile ilgili konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222'yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 11 Ocak
  11:42

  Müşterimizin fatura detaylarının incelenmesi ve talebi hakkında detayların öğrenilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE