Superonline Çalıntı Kimlikle İşlem!

Yakup Ö. |

Çalınan ehliyetimle fotoğrafıma bakmadan hırsıza benim adıma ürün veriyorsunuz, 9 ay sonra avukat beni arayım 2900 TL. Ödemezsem tutuklama kararı çıkaracağım diyor. Ben gerekli evrakları mail olarak Superonline atmama rağmen avukat beni hangi sıfatla arar?

Koskoca Superonline ve Turkcell'e bakın çalıntı kimlikle demek ki her şeyi alabiliriz sizden? Bu yanlışlık düzeltilmez ve o avukat beni bir daha ararsa önce hakkınızda suç duyurusunda bulunacağım sonra insan hakları mahkemesine tazminat davası açacağım. Mağdur olan birini mağdur etmeye hakkınız yok!

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yakup Ö.
  30 Ekim
  15:31

  Hala eve mahkeme kağıtları geliyor

 • 15 Ağustos
  11:59

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 13.08.2015 18:04:52 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize Turkcell Superonline Kampanya koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 13 Ağustos
  09:18

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE