26 Ekim 2016

Superonline Bugün 5. Gün İnternet Yok!

Daha önce kullanmış olduğum servis sağlayıcıdan memnun olmadığım için Turkcell Superonline'a geçtim. 19 Ekim 17:30 sularında kurulum için bir arkadaş geldi, internet bağlantısını yapıp gitti. Sadece o gün akşam internet kullanabildik. 20 ekim sabah saatlerinden bu yana internet yok. Her gün arıyorum her gün yeni bir kayıt açılıyor ama sonuç yok. Birde kendilerinden haberleri yok, üzerine 2 tane kayıt açılmış. 2 tane internet başvurusu yapıldığı söylendi. Bunu hangi akla hizmet yapabilirim ki?

Bir evde 2 tane internet? İnternetim olmadığı gibi bir de 2 başvuru yapılmış. Müşteri hizmetlerine eğer sorun çözülmüyorsa aboneliğimi kapattın, ben başka bir servis sağlayıcıya başvurmak istediğimi belirttim, ancak 229 lira cayma bedeli ödemem gerektiğini söyledi. İnternet sorunumu çözün yok! Aboneliğimi iptal edin 229 lira ödemeniz gerekli. Sanki internet hizmeti alıyorumda keyfe keder kapatıyorum.

Cihan 271 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi26 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi26 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön