Superonline Bu Ne Biçim Hizmet, Ben Böyle Şey Görmedim!

Nevin E. |

Haftada 5 gün dilenci gibi kapı kapı gezerek abone toplamaya çalışan Superonline, abonelik işlemlerini yaptıktan sonra muhatap bulamıyorsunuz. Tam 2 aydır hizmet alamıyorum! Müşteri hizmetlerini her aradığımda papağan gibi telefona kim çıkıyorsa aynı şeyi söylüyorlar. Arıza kaydınız alınmıştır 24 saat için sorun çözülecektir.

Sorunum kesinlikle çözülmedi kaç 24 saat geçti, 50 kere müşteri hizmetleri ile görüştüm. Ev içi kablolarımı yeniledim her şeyi yaptım tekrar aradım bu kezde sinyal görünmüyor dendi.

Kalitesiz bir sistemleri var ne yazık ki. Bugün tekrar aradım iyi bir elektrikçi getirin tekrar bağlatın deyip dalga geçtiler benimle. Hukuki yoldan hakkımı arayacağımdan emin olun.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Aralık
  14:58

  "Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"