Superonline Bozuk Ve Farklı Marka Modem Verdi!

Serhun A. |

Ben Superonline'a başvuru yaptım 1 buçuk haftayı buldu kurulumları ve bana bozuk modem taktılar. Ben bunu 1 saat sonra fark ettim ve aradım 6. günde değişim yapıldı 5 gün internetsiz kaldım, bu bana maddi ve manevi olarak çok zarar verdi. Şuan için 3000 TL zararım var. Müşterim kaçtı psikolojim bozuldu ve hala interneti sabit 8 alamamaktayım. Yaptığım sözleşmemin bir nüshasını bana bırakmadılar istedim hala göndermediler ama modemin değişimi yapıldığı için elimde belge mevcuttur.

Sözleşmedeki modem AirTies bana getirdikleri modem Huawei. Bu nedenle sözleşmenin şartlarına uymadıklarından hala Superonline bana zarar ettirmektedir.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhun A.
  14 Nisan
  13:56

  modemi değiştirmeleri 20 günü buldu beni 5 gün internetsiz bıraktılar halada düzgün bir hiznet alamamaktayım ve zararımı 1 aylık 10 tl fatura tutarımı iptal ederek karşıladıklarını söylüyorlarki benim 1 mart tan itibaren zararım 4000 oldu

 • 10 Nisan
  12:36

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE