15 Ekim 2016

Superonline Bozuk Hediye İle Asılsız Taahhüt Beyanı!

Reeder a8 tableti karşılığında 24 ay abone kalma sözü verdiğim ürün arızalı çıktı. Yetkili servise gönderdiğim ürün hiçbir işlem yapılmadan geri gönderildi. Superonline yetkilileri ile yaptığım görüşmede artık yapılacak bir şey olmadığını Reeder firmasına gönderilmesi gerektiği söylendi.

Fakat adı geçen firma son derece kalitesiz hizmet veren, hatta hizmet vermeyen merdiven altı bir kuruluş. Hiçbir kalite kontrolü yapmadan müşterilerine böyle kalitesiz ürün gönderip taahhüt sözü alan, Turkcell Superonline tarafından mağdur edildim şikayetçiyim.

Doğan 151 Okunma

Cevaplar

  • Doğan 17 Ekim 2016

    Ürünü tekrar yetkili servise göndermem konusunda bilgi verildi, bende kendilerine 20 liralık pil değişimini kendi imkanlarımla yapacağımı, yardımlarını istemediğimi söyledim. Bir ürün 2 defa aynı sorun yüzünden yetkili servise gönderilmez. Ürünün tekrar servise gidip tamir edilecek yalanına bir daha asla inanmam, eksik olsun yardımınız.

  • Superonline Temsilcisi17 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile17.10.2016 11:50’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi15 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön