Superonline Böyle İnternet Olmaz!

Erhan T. |

1 yıldır Superonline kullanıyorum 1 yıldır her hafta düzenli olarak internet bağlantısı tamamen kopuyor bağlanmıyor. Tam 3 kere servis çağırdık ama hiç bir şekilde çözüm bulunamadı. Her gelen servis birbirinden kötü ve bilgisiz tamamen ne yaptığını bilmeyen bir ekipten oluştuğu için her gelen saçma çözümler üretmeye çalıştı ve hiçbir şekilde çözüm bulunamadı.

En son gelen serviste kablo değişimi yaptı fakat yine aynı sıkıntı yine internet yok yine internetsizim böyle bir şey görmedim verdiğim aylık paranın 1 kuşunu bile hak etmiyorsunuz ve hala bir çözüm bulamıyorsunuz üyeliğim bittiğin an bu çileden kurtulacağım anında firma değiştireceğim.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mayıs
  14:44

  Sizi 30.05.2015 14:45'de aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz ile ilgili detaylı bilgi almak için 0850 222 0 222 arayabilir veya hizmet@superonline.net mail adresine e-posta gönderebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 30 Mayıs
  10:29

  Müşterimizin bağlantı probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE