Superonline Borç Taksitlendirme!

Bayram M. |

Ödenmemiş borçlarımdan dolayı kurumunuz tarafından icra takibi başlatıldı. Fakat aracı olan Avukatlık bürosu (Ö***** hukuk) bir türlü yardımcı olmuyor bilgi vermiyor kestirip atıyor. Borcu taksitlendirmek istiyorum hiçbir şekilde yardımcı olmuyor ve borcun tamamının ödenmesini istiyor. Benim bu borcu tek seferde ödeme imkanım yok öğrenciyim. Borcumu en kısa şekilde 3-4 taksitle ödemek istiyorum.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Aralık
  09:34

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 23.12.2015 20:25'te görüşülerek ücret ile ilgili konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222'yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 23 Aralık
  16:53

  Müşterimizin fatura detaylarının incelenmesi ve talebi hakkında detayların öğrenilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE