Superonline Bölge Bayisinden Şikayetçiyim!

Atilla M. |

Temmuz'da nakil sırasında, zorunlu olarak ADSL'e geçtim. Bu süreçte fiber modemin iadesi ve ADSL modemin alınması için, daha önce beni kapıdan bile çıkarmayan Üntaş tarafından inatla bayiye çağrıldım. Tekerlekli sandalyede engelliyim, düvenönüne gidemem Talas bayisi olur mu dedim olur dediler. Talas bayisi işlem yapmadı cihazlar elimde geri döndüm. Telefonda tekrar görüşmemde, katı tutumlarına lakayıt tavırları eklendi.

Müşteri hizmetleri aracılığıyla adresime kadar gelmelerini sağladım. Ancak firma teslim aldığı modemi sisteme girmemiş ki modem (150 TL) faturalandırıldı. Üntaş, tüm müşteri memnuniyeti çabanızı ve yatırımınızı tek başına yok ediyor. Superonline gibi bir firmaya yakışmıyor.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Atilla M.
  18 Eylül
  20:35

  Bugüne kadar yaşadığım sorunların bölge bayisi Üntaş telekom kaynaklı olması ve Superonline kurumsal müşteri hizmetleri ile sorunumu çözmelerinden dolayı, Superonline'a olan güvenim tamdı. Ancak şu ana kadar, teslim ettiğim için elimde bile olmayan modemin parasının istenmesi konusunda bir çözüm sağlanmış değil. Üstelik bu faturayı önümüzdeki birkaç gün ödemezsem hizmet kesilecek üstüne bir de ek ücret istenecek. Hayır, çizik bile olmadan teslim ettiğim modemi beğenmediyseniz geri verin parayı ödeyeyim. Modemi siz yada yetkili sıfatlı bayiniz kaybettiyseniz çözüm üretmiş gibi davranmayıp bunu buraya yazın herkes görsün.

 • 16 Eylül
  19:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE