Superonline Bitmeyen Altyapı Çalışması!

Haydar K. |

Sancaktepe, Yenidoğan Mahallesi, Celil Cad. Melih Sokakta oturuyorum. Yaklaşık 2 aydır haftada en az 1 - 2 gün internet kesiliyor. Arıyorum borcum yok neden internet yok diyorum. Cevap altyapı çalışması yapılıyor bölgenizde ama yeter artık. Telefonun internet ile girmekten paketi aştım. Ben madem mobilden internet girecektim neden internet aldım sizden? İnternet erişimi vermediğiniz günler için fatura kesiyorsunuz ama bir çalışmayı 2 aydır sonuçlandıramıyorsunuz. 2 yıllık taahhüt olmasa bugün iptal edeceğim üyeliğimizi. Bu kadar sorumsuzluk olmaz. Zaten internet bağlama aşaması da 5 - 6 hafta sürdü. İşleri bu kadar ağırdan almanın mantığı nedir? Tekel mi sanıyorsunuz kendinizi, başka firmalar da var. Taahhütün biteceği günü sabırsızlıkla bekliyorum!

Etiketler :

İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Eylül
  18:30

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 10.09.2016 18:27’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 09 Eylül
  10:41

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE