Superonline Bitmeyen Aktivasyon Süreci...

Mustafa Tezcan K. |

Haziran'ın 2. haftasına mütakip taşındığım eve üstüme kayıtlı olan Superonline hattını taşımak üzere başvuru yaptım. Haftalarca bekleyip çeşitli müşteri temsilcileri ile konuştum. Sözleşmede 7 iş günü olan aktivasyon sürececi bir türlü bitmek bilmedi. 5 hafta geçti, soruyorum müşteri hizmetlerine aktivasyon süreciniz henüz gerçekleşmedi yanıtı alıyorum ve artık sabrım kalmadı.

Temmuz ayının son haftası bu ümitsiz bekleyişe bin son vererek hattımın kapanması için telefonla müracaat ettim. Daha önceki görüşmelerimde aktivasyon süresince fatura olmayacağına dair müşteri temsilcisiyle konuşmam geçmesine rağmen ara fatura bir de utanmadan ara fatura çıkartmışlar. Şimdi bu şikayeti okuyan hangi dağın başında yaşıyor da adamlar ulaşamadı düşüncesine kapılmasın. Mersin Çarşıda ikamet ediyorum. 1.5 ay netin bağlanmasını bekledim.
Aldığınız parayı hak etmiyorsunuz.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Tezcan K.
  03 Eylül
  10:41

  Merhaba, ara fatura ile alakalı düzenleme sağlandı. Teşekkür ederim. Fakat 2 ay aktive olmayan internet için cayma bedeli yansıyacağı bilgisi verildi. Sözleşmede yazan 26 iş günü fiber ya da yalın ADSL hizmeti sağlanamaması durumda abonelik ücretsiz olarak fest olur ibaresi var. Sonuçta benden kaynaklı olmayan bir aktivasyon srücecinin benim sorumluluğummuş gibi bir bedel çıkarılıp 320 TL kadar ve bu bedelin bana yansıtılması saçma. Aslında benim onlara masraf çıkartmam lazım. 2 ay boyunca günlük 10 saat aktif olarak internet kafeye gitsem. 2x (30x10) 600 TL alacağım var.

 • 17 Ağustos
  08:01

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 16.08.2016 09:34’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 16 Ağustos
  09:21

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE