01 Ekim 2016

Superonline Bitmek Bilmeyen İnternet Kesintisi, ilgisiz Müşteri Hizmetleri!

Cumartesi'den beri internet sürekli gidiyor. Modem kendi kendine sıfırlıyor. İnternetin parası tıkır tıkır ödeniyor ama hizmet alamıyoruz. Bu süreçte yapmam gereken tayin başvurusunu komşumdan yapmak zorunda kaldım. Müşteri hizmetlerini arıyorsun sürekli buradan hallolacak diyorlar. Arıza kaydı arıyorlar biz aramazsak arayan yok. Net gelip gidiyor. Bu sırada ip alınca arıza kaydımızı siliyorlar ama sorun hala devam ediyor. Ne gelen var ne arayan.

6 günde yüzlerce dakikam gitti. Müşteri hizmetlerinden bir fayda bulabilene aşk olsun. İlgisizler. Sorun çözemiyorlar. Modeme gelip bakmaları zor mu? Tarifemiz anlaşmalı olmasa iptal ettirecektik. Ama 450 lira fatura çıkarıyorlar. Evde net yok. Sinirlerimiz bozuldu ara ara ara. Telefon faturam da fırladı müşteri hizmetlerini aramaktan. Ne saçma sapan iş. İlgi alaka sıfır. Muhatap kesinlikle yok.

Beyhan 250 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi04 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi01 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 01.10.2016 13:58'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

  • Superonline Temsilcisi01 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön