Superonline Bir Türlü Kapanmayan Abonelik!

Zihni Eğemen B. |

1 ay kadar önce üzerimde olan fiber İnternet aboneliğimin iptali için başvurdum. Önce müşteri hizmetleriyle görüştüm aradan 10 gün kadar sonra modemle beraber bayiiye gittim. Modemi teslim ettim ve iki adet form doldurdum.

Abonelik iptal formu ve modem teslim formu. Son faturadan itibaren kullandığım günleri ve kapatma ücretleri ile beraber 50 küsur TL fatura gelir onu ödediğiniz zaman aboneliğinizin iptali gerçekleşir dendi.

Şuan tamam değil mi başka yapmam gereken işlem yok o parayı ödediğim de iptal olacak değil mi? Dedim. Evet dendi. 15 gün kadar sonra 58.90 TL fatura ödedim. Bu ay 59.60 TL fatura geldi. Müşteri hizmetleriyle konuştum iptal işleminin gerçekleşmediği söylendi.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Aralık
  12:12

  "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 13.12.2014 12:11:20 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize yararlandığı kampanyanın iptal koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"