Superonline Bir Türlü Bağlantısı Yapılamayan İnternet Talebi!

Selman Y. |

11.06.2016 tarihinde bulunduğum ilçeden telefon hattımla birlikte internet hattını taşıma talebinde bulundum. Bir hafta içerisinde bana ulaşılıp işlemin tamamlanacağı söylenmesine rağmen 23.06.2016 tarihinde zor ulaştığım müşteri hizmetlerinden talebimin bana ulaşılamadığı bilgisi ile iptal edildiğini öğrendim. Tekrar talep etmem halinde 7 iş günü içerisinde bağlantımın mutlak surette tamamlanacağı bilgisi üzerine talebimi yeniledim. Fakat bu süre içerisinde ne arayan oldu ne soran, zor ulaştığım müşteri hizmetleri ne yazık ki hiçbir seferinde tatmin edici bir cevap veremedi, alt firmaların ulaşıp bağlantının yapılacağı söylendi defalarca alt firmayı aramama rağmen de hiçbir şekilde söz verdikleri tarihlerde bana ulaşmadılar. 08.07.2016 tarihinde ise işlemin yapılabilmesi için en yakın iletişim merkezine ulaşmam gerektiği mesajı geldi. En yakın merkezleri hakkında bile bilgi alamadım.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Temmuz
  10:51

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 19.07.2016 10:45’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 09 Temmuz
  09:01

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE