Superonline Bir Türlü Bağlanamayan Turkcell TV!

Ahmet Kerem Y. |

Var olan bir fiber optik paketim var. Firma beni aradı ve ufak bir farkla Turkcell TV plus ı içeren fiber 3lü paketi tavsiye etti ve maalesef kabul ettim. Kabulden sonra arkadaş geldi 10 metre kabloyu ustalıkla çekti. Bağlantıları yaptı. Ancak sinyal alamıyorum dedi ve gitti. Yarın geliriz dedi ve gelmedi. Aradım yarın dediler gelmediler.

Aradım gene gelemediler yaklaşık bir hafta sonra iki kişi geldi. Ancak sinyal yok diyerek gene gittiler. Abone merkezini aradım bıktım dedim uğraşamıyorum sizle iptal edin dedim. İptal bile edemediler çünkü kurulumun yapıldığı gözükmüyormuş. Neden çünkü birbirlerinden bile haberleri yok evime döşenen 10 metre kabloyu bile sistemlerinde göremediler.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Kerem Y.
  04 Kasım
  10:30

  Hala kurulumu gerçekleştiremediler. Bi de üstüne üstlük gerceklestirmis gibi tarife farkini faturaya yansıtacaklarini söylediler.

 • 30 Ekim
  10:31

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE