Superonline Bir Sorun Olmamasına Rağmen Bizi Oyalıyor.

İrem O. |

2 haftadır arıza kaydı oluşturduğum halde gelmeyen sinyali iç tesisata bağlayan Türk Telekom ekipleri elektrikçi çağırın dediler çağırdık ve iç tesisatta hiçbir sorun olmadığını sinyallerin bina içinde düzgün olduğunu söyledi Superonline ekipleri geldi ve binadaki kablolarında sorun olmadığını Türk Telekom'un kablosundan sinyal gelmediğini 1 gün içinde dönüş yapılacağını söylediler 1 haftadır Türk Telekom'u bekliyoruz faturaya işlediği halde internet kullanamıyoruz bir süredir.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme İnternete Bağlanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ekim
  16:18

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 23.09.2016 16:22’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 22 Eylül
  15:30

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE