Superonline Bir Problemi Çözemedi...

Soner D. |

11.06.2016 tarihinden beri her gün aramış olmama rağmen halen fiber internetimin bağlantı problemini çözemediniz. Sizden Arf Teoremi formulünü çözmenizi istemedik. Altı üstü bir bağlantı problemimi çözeceksiniz. Bu gün tam 9. gün. Bir de utanmadan sıkılmadan evime fatura göndereceksiniz.

2 gün geciktiği zaman bağlantıyı cart diye kesen süper teknolojiniz 9 gündür benim problemimi nasıl çözemez. Size küfür etmeyeceğim! Her ne kadar tarafınızdan bunu yapmaya zorlansam da bunu yapmayacağım. Zira böyle disiplinsiz ve ufak bir problemi çözemeyen bir kurumun her gün tonlarca küfre maruz kaldığına kanaat getirdim. Umarım bağlantı problemimi çözecek kadar konunuza hakimsinizdir. Zira tahminimce elinizdeki imkanlara sahip olan ve gerekli eğitimleri almış ortalama zekaya sahip bir personelin bu sorunu çözebileceğini düşünüyorum.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Teknik Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Haziran
  11:43

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 20.06.2016 11:43’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 20 Haziran
  09:45

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE