Superonline Bir Nakli Gerçekleştiremeyen Süper İnternet...

Gökhan Y. |

Yaklaşık 1 ay önce taşıdığım evimin 52576122 abonelik numaralı internet nakil işlemini defalarca aramama rağmen bir türlü gerçekleştiremeyen ya da gerçekleştirmek istemeyen Superonline için müşteri memnuniyetinin hiçbir önemi olmadığını anlamış bulunmaktayım. Nasıl olsa taahhüdü var iptal ettiremez mantığıyla hareket ettiğini düşündüğüm bu iş bilmez internet sağlayıcısını taahhüdüm biter bitmez iptal ettireceğim.

Etiketler :

Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Y.
  02 Ekim
  09:38

  Zaten tek yaptığınız geri dönüş yapıp işleminiz devam etmekte demekten başka bir şey değil. Hala arıyorum ve hala süreci bitiremediniz üstüne üstlük kullanmadığım interneti fatura ediyorsunuz. (Fatura edilmeyecek demenize rağmen) Hakem heyeti ile umarım size olan taahhütümü sona erdirebilirim 2 ay oldu yazıklar olsun

 • 21 Eylül
  13:44

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 21.09.2015 13:43:49 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize nakil süreci hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 21 Eylül
  09:29

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE