Superonline Bir Haftayı Geçti Kurulum Yapılmadı!

Engin C. |

Takribi 8 gün önce Turkcell Superonline firmasını arayıp abone olmak istediğimi bildirdim, ardından beni 0212'li bir numara aradı, bilgileri alıp 2 gün içinde size ulaşacaklar dedi, bugün 8.gün hala bir gelişme yok. Ben aradım temsilci bilgilere baktı abonelik başlamamış bile tekrar aynı işlemi yapacaklarını söylediler. Daha başlamadan böyle bir muamele kalitenin beklenilenden çok uzak olduğunu gösteriyor. Nerrdeyse bütün sağlayıcılarda sıkıntı var en kalitelisi bunu yaptı düşünün artık gerisini!

Etiketler :

Teknik Servis Hizmet Kusuru Teknik Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  11:12

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 21.10.2015 11:12 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 20 Ekim
  17:21

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE