Superonline Bir Buçuk Aydır Bağlanamayan İnternet.

Didem Ş. |

Gerçekten sistemleri tam bir sorumsuzluk. 9 Temmuz'da başvuru yapılan Superonline hala kurulumu yapmadı. Ben bir buçuk aydır onlar yüzünden internete bağlanamıyorum. Nedeni ise taşınmış olmam. Böyle sorumsuz bir firma olduğunu bilseydim Superonline'a hiç geçmezdim. Modemi getirip anlaşmaları imzalatmalarına rağmen bu kadar süre bekletiyorlar.

Bundan sonra çevremdeki herkese bu durumu anlatacağım ve Superonline'a geçmek gibi bir hataya düşmemelerini tavsiye edeceğim. Sisteminiz tam bir fiyasko! Yasal süreç 7 iş günüymüş ama kesinlikle dikkate almıyorlar bu durumu. Her aradığımda not aldık biz size döneceğiz deniyor. Resmen oyalıyorlar. Her yerde reklam yayınladıkları kadar işlerini yapsalar keşke.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Didem Ş.
  28 Ağustos
  17:57

  2 ay oldu hala yapılmadı ve başvurunun iptal edildiğiyle alakalı bir mesaj geldi. aradım şimdi yeniden işleme alındı diyorlar yeniden 2 ay daha beklemeye sabrim yok ama iyice çocuk oyuncagina döndü bu iş.

 • 20 Ağustos
  09:07

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE