Superonline Bir Aydır İnternet Bağlantım Yok!

Burak Y. |

Evimde bir aydır internet bağlantım yok. Defalarca aradım lütfedip servis elemanı gönderdiler. Eski modem verdiklerini, sorunun modemde olduğunu, değiştirmemiz gerektiğini söylediler. Değiştirdik.

Modemi aldığımız yerdeki çalışan bağlar bağlamaz kullanmaya başlayabileceğimizi söyledi. Sonuç olarak bir aydır bağlantımız gelmedi. Sürekli arıyoruz bize çağrı atıp biz sizi aradık ulaşamadık mesajları alıyoruz, bütün gün evde olmamıza rağmen geldik göremedik, notunu apartmanın kutusuna bırakmışlar.

Tekrar arıyoruz arıza kaydı açtık diyorlar. Madem sorunumuzu çözmeyeceksiniz aboneliğimizi iptal edin diyoruz bu sefer de 500 lira gibi bir rakam çıkarıyorlar cayma bedeli diye. Hizmet vermeye gelince kimseler yok ama iptal isteyince arayan arayana. Her ay bir şekilde 10 gün netimiz yok, evde online çalışıyoruz. Peki bizim zararımızı kim karşılayacak tam bayram üstü?

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Temmuz
  08:24

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

 • 31 Temmuz
  08:24

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0532 532 00 00 nolu hattan 18.07.2016 13:37'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • 24 Haziran
  13:43

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE