Superonline Bilgisiz,Yetersiz Personel.

Osman E. |

Sitenizde 43**** şikayet numarası ile bağlantı hizmet kalitesi başlığı altında ping dalgalanması adıyla şikayet oluşturdum. Problemim çözülmedi. Daha Türkiye'den çıkış yapmayan internetteki hatayı - problemi Alman steam sunucularında buldular. Hali hazırda personelin bilgisiz ve yetersiz olduğu belliydi. Problem Superonline'da olmayabilir. Ancak ben hizmeti sizden alıyorum T***'un alt yapısı veya Türkiye çıkışları ile ilgili bir problem var ise sizin görüşerek halletmeniz gerekir. Eski bir Turkcell ve Superonline müşteriniz olarak bu durumun beni olumsuz etkilediğini ve açıkçası üzdüğünü belirtir, gereğini rica ederim.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Teknik Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman E.
  26 Temmuz
  12:20

  Çözüm yok, bahaneler var. İnternet yok problemler var.

 • 25 Temmuz
  13:34

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 25.07.2016 13.33’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 25 Temmuz
  11:21

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE