Superonline Bilgisiz Fatura.

Baki U. |

Ben Superonline'a yalın ADSL üniversiteli paketi için başvurdum ve bu başvuru sürecinde öncelikle 8mbitlik yalın paketin daha sonrasında ise öğrenci belgesi geldiğinde 16mbitlik pakete geçeceğim söylendi. Ben ilk günden öğrenci belgemi göndermeme rağmen 1 hafta sonra geçebildim 16mbitlik pakete ve 8mbitlik paketi 1 hafta kullandığım için fatura çıkarıldı. Bana kullandığım için fatura çıkacağı ayrı bir ücret ödeyeceğim hakkında bilgi verilmedi. Ben neden boş yere istemediğim hızda kullandığım paket için para ödüyorum?

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ekim
  17:43

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 23.10.2016 17:42’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Baki U.
  20 Ekim
  16:11

  Kesinlikle aranmadım ve faturayı ödemek zorunda kaldım faiz bindirmemeniz için. Taahhüdüm bittiğinde ilişkimi keseceğim.

 • 16 Ekim
  20:21

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz

 • 15 Ekim
  15:52

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE