Superonline Bilgim Dahilinde Olmayan Abonelik!

Ekrem A. |

E-devlet üzerinde inceleme yaparken 14.05.2015 tarihinde adıma Superonline abonelik açıldığını gördüm.
Ne olup bittiğini anlamak için Turkcell ve Turkcell Superonline müşteri temsilcilerinin arasında abartısız 1.5 saat telefon görüşmesi yaptım. Turkcell temsilcisi Superonline'a aktarıyor, Superonline Turkcell'e aktarıyor.

Bilgim, imzam, gerekli evraklar olmadan adıma nasıl abone açtıkları ile ilgili bir bilgi veremediler. 1 ay dolunca fatura çıkarsa ilk isim dava açmak olacak. Hiç almadığım, kullanmadığım, başvuru yapmadığım bir hizmetin abone numarası var. Üstüne dakikalarca görüşme yap sonuç yok. Üstelik Turkcell platinium müşterisiyim. Bana özel hizmet verildiği iddia ediliyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Habersiz İşlemler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Haziran
  15:21

  Sizi 10.06.2015 tarihinde 15:21:07’de aradık ancak ulaşamadık. Şikayetvar.com sitesi üzerindeki bilgilerinizden müşteri bilgilerinize ulaşamadık, bilglerinizi biliyorsanız müşteri numaranızı yoksa sisteme kayıtlı irtibat numaranızı iletebilir misiniz?

  Şikayetinizi 0850 222 0 222 arayabilir veya hizmet@superonline.net mail adresine e-posta göndererek de iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 10 Haziran
  12:20

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE