Superonline Bilgilendirilme Yapılmadan Uygulanan Fahiş Zam!

Sercan Ö. |

Metronet kullanıcısıydım. Superonline tarafından satın alınan Metronet üzerinde 69 TL 3 yıl taahhütlü aboneliğim vardı ve 2014 yılınında yanlış anımsamıyorsam haziran ayından beridir taahhütsüz şekilde aynı fiyat üzerinden kullanamaya devam ediyordum. Ekim ayında telefonuma gelen bir mesajla şok oldum, 250 küsur TL borcum olduğu yazıyordu (iki aylık fatura ödememiştim, bu da Metronet'in sadece belirli yerlerden ödeme almasından kaynaklanıyor). Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım fakat size mesaj attık dediler, tabii ki böyle bir mesaj yoktu! Bunun üzerine iptal başvurusu yaptım 15-20 gün üzerine aradılar, arada kullanmadığım kısmı da bana fatura kestiler.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sercan Ö.
  15 Ocak
  18:45

  5 gündür herhangi bir geri donus olmadı, bilginize

 • 10 Ocak
  14:41

  "Müşterimizin fatura detaylarının incelenmesi ve talebi hakkında detayların öğrenilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"