Superonline Bildirim Yapılmadan Modem Ücreti İsteniyor!

Egle C. |

Turkcell Superonline aboneliğimiz, hat adına kayıtlı olan babam tarafından iptal ettirildi. Kendisine bu sırada ilgili bayi tarafından ''modemi teslim etmeniz gerekli'' denilmedi. Bunun yanı sıra, iletişime geçtiğimiz müşteri hizmetleri yetkilisinin iddia ettiği şekilde '' modeminizi belirli tarihe kadar teslim etmeniz gerekli'' diye bir mesaj da gelmedi. Böyle bir mesaj gelmiş olsa, borçtan ölümden korkar gibi korkan babam, bırakın ilgili tarihi, telefon görüşmesinin gerçekleştiği günün ertesi sabahı modemi getirirdi. Şimdi tüm bu olanların ardından evde duran, kimsenin işine yaramayan ve kimsenin de hatıra olarak saklamayacağı modem için '' modem ücreti altında'' 150 TL ücret isteniyor.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Modem

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Haziran
  12:09

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 29.06.2015 12:01 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize ücret ile ilgili konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 29 Haziran
  09:26

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE