Superonline Bıktırdınız Artık.

Mesut S. |

25 Kasım 2015 tarihinde hem numaramı hem de internetimi taşımak için başvuruda bulundum. İnternet 1 ay sonra aralığın sonunda aktif oldu. Ayrıca 6 ay boyunca ev telefonumu taşıyamadıklarından dolayı taşıma işlemini iptal edip yalın internete döndüm. İç tesisat sorunu var dediler 2 defa elektrikçiçağırdık bir ton da para verdik ama çözüm olmadı. Tüm kabloları değiştirdik prizleri değiştirdik her şeyi yeniledik ama hala çözüm yok.

O kadar kötü bir hizmetleri var ki 10 aydır sıkıntısız toplasanız 3 ay kullanamamışımdır. Tabii her ay faturayı çatır çatır ödettiriyorlar. Aman Allah ödemezsek icraya falan gelirsiniz
neme lazım. Yapabilirsiniz, şüphesiz! Sonuç olarak 1 aydır ne yaptıysam çağrı merkezinizi kaç kere aradıysam da çözüme ulaşamadım. Sanırım ne yaparsam yapayım çözüme ulaşamayacağım. 07/09/2016 tarihinden beri internetim yok.

Etiketler :

Teknik Servis Kurulum Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  10:07

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 01.10.2016 15:22’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 28 Eylül
  17:11

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE