07 Ağustos 2015

Superonline Beni Yanılttılar...

Taşındığım binada Superonline Fiber varmış, bense 2 yıl taahhütlü Teledünya kullanıcısıyım. Yeni evimiz Bostancı'da. Taha adlı Superonline temsilcisi taşınmamızın ertesi gün kapımıza gelip Superonline geçmemiz husunda ısrar ederek, bizi ikna etti. Teledünya kapatmadan oluşacak tüm masrafların onlar tarafından ödeneceğini iletti. Özellikle önce ben mi ödeyeceğim diye sordum hayır biz direk ödeyeceğiz siz hiçbir ödeme yapmayacaksınız dedi.

Superonline kurdurdum, Teledünya'yı iptal ettim, netice Taha Telefonlarıma çıkmıyor, Superonline böyle bir uygulamamız yok önce siz ödeyeceksiniz biz 3 ay sonra faturadan düşeceğiz diyor.

Didem 130 Okunma

Cevaplar

 • Didem10 Ağustos 2015

  Superonline geçişim şartıyla teledünya taahütümü ödeyeceklerini beyan edip, telefonlarıma çıkmayıp, hiçbir ödeme yapmaksızın ortadan kaybolan, cezai bedelide bana bırakan, dolandırıcı satışcıya sahip firma.

 • Didem09 Ağustos 2015

  Taha Karalal adlı dolandırıcı hala telefonuma çıkmıyor. Genel merkez beni yanlış anladığımı iddaa ediyor, taha doğru söylüyor ise neden kayıp soru işareti. Aman satın almayın. Bağlatana kadar hizmet sonrası dolandırıcılık.

 • Superonline Temsilcisi07 Ağustos 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 07.08.2015 15:15:36 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize Turkcell Superonline Kampanya koşulları hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Superonline Temsilcisi07 Ağustos 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön