Superonline Beni Yanılttılar...

Didem S. |

Taşındığım binada Superonline Fiber varmış, bense 2 yıl taahhütlü Teledünya kullanıcısıyım. Yeni evimiz Bostancı'da. Taha adlı Superonline temsilcisi taşınmamızın ertesi gün kapımıza gelip Superonline geçmemiz husunda ısrar ederek, bizi ikna etti. Teledünya kapatmadan oluşacak tüm masrafların onlar tarafından ödeneceğini iletti. Özellikle önce ben mi ödeyeceğim diye sordum hayır biz direk ödeyeceğiz siz hiçbir ödeme yapmayacaksınız dedi.

Superonline kurdurdum, Teledünya'yı iptal ettim, netice Taha Telefonlarıma çıkmıyor, Superonline böyle bir uygulamamız yok önce siz ödeyeceksiniz biz 3 ay sonra faturadan düşeceğiz diyor.

Etiketler :

Yerine Getirilemeyen Vaad Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Didem S.
  10 Ağustos
  16:25

  Superonline geçişim şartıyla teledünya taahütümü ödeyeceklerini beyan edip, telefonlarıma çıkmayıp, hiçbir ödeme yapmaksızın ortadan kaybolan, cezai bedelide bana bırakan, dolandırıcı satışcıya sahip firma.

 • Didem S.
  09 Ağustos
  21:18

  Taha Karalal adlı dolandırıcı hala telefonuma çıkmıyor. Genel merkez beni yanlış anladığımı iddaa ediyor, taha doğru söylüyor ise neden kayıp soru işareti. Aman satın almayın. Bağlatana kadar hizmet sonrası dolandırıcılık.

 • 07 Ağustos
  15:16

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 07.08.2015 15:15:36 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize Turkcell Superonline Kampanya koşulları hakkında bilgi verilmiştir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 07 Ağustos
  14:39

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE