Superonline Beni Bin Pişman Etti!

Sukru İ. |

Superonline'a başvuralı tam bir ay oldu hala internetim bağlanmadı. İnterneti işim gereği kullanmak zorundayım ve her geçen gün mağdur oluyorum. Bin pişman ettiler beni. Dakikalarca bekledikten sonra yetkililerle sonuçsuz konuşmalar yapmaktan gına geldi. "3 ila 7 iş günü" beklemekten bıktım.

Üç gün once "hattımı bağlamayacaksanız hesabımı iptal edeceğim" der demez hesabımı aktifleştirdiler, ki vazgeçersem ceza ödeyeyim ama teknisyen göndermedikleri için hattım bağlanmıyor.

BTK'ya şikayet edeceğim artık. Ayrıca kampanya dahilinde verdikleri telefon hattı internet üzerinden çalışıyor. Yani sadece modem açıkken kullanılabiliyor. Bunu da reklamlarında görebilene aşk olsun!

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sukru İ.
  09 Kasım
  18:54

  Internetin bağlanamayışının dördüncü zafer haftasına giriyorum. Bir çok ülkede uzun süreler yaşadım, bu kadar gayrı-muktedir bir firmayla ilk defa karşılaşıyorum.

 • Sukru İ.
  09 Kasım
  18:51

  Durumda hiç bir değişikli yok. En son ankastreden duvara giden kablolarda hata olduğunda ısrar etti superonline. Eve teknisyen getirdim, taktı aletlerini, ölçüm yaptı, kablolarda sorun olmadığını söyledi. Tekrar superonline'ı aradım, bakacaklarını söylediler. Tam bir yılan hikayesine döndü bu iş ve artık bende mide bulantısı yaratıyor. Her gün yarım saatımı superonlinecılarla telefonda konuşarak heba etmek zorunda kalıyorum ve artık ruh sağlığım tehlikeye giriyor. Yakında manevi tazminat davası açacağım.

 • 06 Kasım
  23:06

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE