18 Şubat 2015

Superonline Bedava Modem Kampanyasında Verilen Modeme İstenilen Ücret.

Superonline internet servis sağlayıcısının 2 yıllık abonelik sözleşme karşılığı modem bedava kampanyasına katıldım. 2 yıl bitiminde 2 yıllık abonelik sözleşmesi yaptım. Fakat hizmette olan aksaklıklar yüzünden 6 ay kala sözleşmeyi feshettim. Gerekli ödemeleri de yaptım. Daha sonra kampanya dahilinde bana verilen modemi geri istediler.

Aradan 7 ay geçtikten sonra bana ödenmemiş faturalarım olduğunu söylediler. Araştırdık benim borcum olmadığı ve sadece isim benzerliği olduğu ortaya çıktı. Fakat daha sonra bana modemi göndermediğimi ve 150 TL ödemem gerektiğini söylediler.

İbrahim 231 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi18 Şubat 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 18.02.2015 17:36:29 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize modem hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

  • Superonline Temsilcisi18 Şubat 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön