Superonline Bayi Personelinin Yanlış Yönlendirmesi...

Osman F. |

Superonline bayilerinden paket satın alırken sözle söylediklerini kayıt altına almak hiçbir tüketicinin aklına gelmez ama bir gerçek var sizi satış temsilcisi eksik bilgiye sahipse sizde onun dediğini göre imza artırılarak sözleşmede anlamadığınız teknik ekipmanlar bağlanınca gerçekle yüz yüze kalınca iş işten geçmiştir.

Sonra çağrı merkezini arayınca neden merkez tarafından telefon üzerinden yapmadığınız söylenir, neden çünkü siz kayıt altında işlem yapmadığınız için ellerinden bir şey gelmediği bayi üzerinden yaptığınız satışın ses kaydı yoktur, siz beyanda bulunursunuz ama onlar bayi döner bayi ne derse o doğrudur.

Çünkü siz sözleşmeye imza atmışınızdır Superonline. Karışmaz siz sözleşmeyi bayi yapmış havası olur sizin beyanınız yalandır gözü ile bakılırsınız hakkınızı aramak kayıt olmadığı için bitmiştir. Superonline bile çaresizdir bayi beyan bulunmuş ve doğrudur.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman F.
  15 Nisan
  17:22

  Magduriyetim çözülmemiş ve devam etmektedir. Back office müşteri odaklı hiç bir çözümü yoktur Turkcell superonlinı siddetle kınıyorum. Problemin en kısa süre içerisinde çözülerek tarafîma bilgilendirme yapılmasını rica ederim.

 • 15 Nisan
  15:31

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 15.04.2016 15:22’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • Osman F.
  15 Nisan
  14:46

  Az önce sitede gezinirken aradık ulasamadık seklinde bir uyenizin sikayetini okudum aynı olay benimde başıma geldi ulasamadik diye kendi mesaj hanelerinden gönderiyorlar Turkcell hat kullanıyorum eğer ulasamadık larinda kim aradi servisi ne uyeyim oradan mesaj gelmedi Superonline çağrı merkezlerinde neler donuyor şirket ici denetlemesini tevsiye ediyorum.

 • Osman F.
  15 Nisan
  13:18

  Konu ile zaten başvurmuş olduğum çağrı merkezi kanalından dönüş yapıldı çağrı merkezileri elerinde sadece telefondan müşteri arama yetkisi verilmiş sizin sadece meditasyon sağlamak üzere eğitim görmüş çalışanların araması demek olduğunu klişe söylemler yapmak üzere superoline tarafından kurulmus bir birim olduğunu 5 defa aynı cümleleri dinlediğim yanıtlama merkezi ve bu yüzden şikayet var com paylasmak istedim. Çağrı merkezini hiçbir yetkisini olmadığından dolayı sorunum ve magduriyetim hala devam etmektedir

 • 15 Nisan
  11:17

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 15.04.2016 11:02’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 15 Nisan
  09:24

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE