Superonline Başvurum 1 Ayı Geçti Hala İlgilenen Yok!

Rahmi Ü. |

Yeni taşındığımız yere önceki servis sağlayıcılar hattı nakil ettirmekte gecikmesi üzerine ekim ayında Superonline'a başvurdum. Takvimler Kasımı gösteriyor son bir buçuk ayda çağrı merkezini 100'ün üzerinde arayıp durumu bildirmiş olmama rağmen "işleminizi hızlandıracağız" dan öte bir cevap alamadım hala beklemedeyim, firmanın iletişime geçmediğim kanalı kalmadı yapamayacaklarsa söylesinler boşa beklemeyelim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rahmi Ü.
  12 Kasım
  15:28

  Sürekli sizi aradık ama ulaşamadık veya telefonu başkası açıyor tarzı geri dönüşünüz oluyordu nihayet 2 gün önce sorunum çözüldü ve modemi teslim alabildim. İletişim bilgilerimi defalarca güncellememe rağmen ilk aradığımda çağrı merkezi elemanınızın numaradaki 2 rakamın sırasını karıştırmasından ötürü bu kadar beklemişim. Ben arayıp tekrar düzeltiyorum bayiye yine yanlış numarayı veriyorsunuz, bu kadar basit bir işlemi bu denli uzattığınız için teşekkür ederim.

 • 11 Kasım
  14:48

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, bağlantı işlemleri tamamlanarak müşterimize bilgilendirme yapılmıştır.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 07 Kasım
  16:43

  Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise belirtebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 07 Kasım
  14:49

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 07.11.2015 14:45'de aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE

 • 07 Kasım
  09:40

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE